top of page

REZERVACE

JAK PROVÉST REZERVACI ? 

Pro nabídnutí volného termínu, je potřeba zaslat fotografii vašeho obočí (dbejte na to, aby fotografie byla velmi ostrá, ideálně vyfocená zadní kamerou telefonu, na denním světle tak, aby bylo možné posoudit stav vaší pleti), uvést váš věk a posoudit zda-li opravdu splňujete veškeré kontraindikace.

Novou aplikaci permanentního makeupu je možné přijmout pouze v případě, že nemáte na obočí permanentní makeup nebo microblading z jiného salonu, nebo již není vidět. Pokud jste měli již v minulosti aplikovaný permanentní makeup z jiného salonu a je v jakémkoliv stavu, uveďte tuto informaci ve formuláři a zašlete fotografii Vašeho obočí na email zanetapap@seznam.cz , aby bylo možné posoudit, zdali je nová aplikace možná.

OBECNÉ INFORMACE

Procedura trvá 2-3 hodiny v závislosti na stavu obočí.

Microblading není vhodný pro ženy s mastnější a porovitější pletí, proto prosím předem o zaslání vaší fotografie odlíčeného obočí. 

KONTRAINDIKACE

Za absolutní kontraindikace se považují:

1.    Zvýšená teplota a horečka

2.    Akutní fáze jakékoliv nemoci

3.    Onemocnění krve – trombocitopenie, některé formy diabetu

4.    Náchylnost ke tvorbě keloidních jizev 

5.    Onkologické onemocnění

6.    Akutní respirační onemocnění, akutní respirační virové infekce, zvýšená teplota,                  počáteční fáze nachlazení 

7.    Epilepsie

8.    Hepatitida, HIV

9.   Neznámé novotvary, zvláště v místech provedení PMU

10.    Psychické poruchy

11.    Chirurgické zákroky, plastické operace a infiltráty ve stádiu stabilizace (1–6 měsíců)

12.    Botoxové injekce v oblasti čela/obočí (musí uplynout alespoň 2–3 týdny)

13.    Kyselinový peeling (musí uplynout 28 dní)

14.    Inzulin-dependentní diabetes (cukrovka 1. typu)

15.    Chemoterapie/radioterapie 

16.     Těhotenství a kojení 

REZERVACE 
Stav:

OBOcˇí

Minimálně 30 dní před procedurou se nedoporučuje obočí trhat, stříhat nebo holit. Potřebuji vidět linii růstu obočí, hustotu vlásků a jejich barvu. Naším úkolem je upravit vaše obočí a vylepšit jeho tvar, rozhodně ne se obočí zbavit úplně. Pokud máte zvláštní přání týkající se úpravy obočí, doporučuje se přijít na proceduru s každodenním make-upem, tím usnadníte pochopení vašich preferencí.

 

KOREKCE  (není zahrnuta v ceně první procedury a do dvou měsíců činí 1.900 Kč)

V 90 % případů je druhá návštěva po první proceduře nutná. Korekce dovoluje přidat obočí dodatečný objem a je možné i zkorigovat jeho tvar nebo přidat intenzitu barvy dle preference klienta. Toto není kompletní procedura aplikace permanentního make-upu, v jejím průběhu se zdokonaluje výsledek, který byl dosažen během prvního úkonu. Druhá procedura umožňuje zajistit rovnoměrné rozložení pigmentu, odstranit možné mezery v barvení, dosáhnout žádoucí intenzity barvy pomocí ztmavení nebo naopak zesvětlení, upravit a vylepšit tvar a v neposlední řadě poskytnout dlouhodobé výsledky. S pomocí korekce se vyhneme nepřirozeně sytým barvám po první aplikaci a maximálně přiblížíme permanentní make-up k přírodním barvám a tvaru obočí. Při tom je možné co nejpřesněji zkorigovat tvar, make-up dokončit a při tom pečlivě uchovat přírodní krásu ženského obličeje. Korekce se provádí ne dříve než za 30 dnů po první aplikaci. Korekce musí být do 2 měsíců maximálně! Během této doby se pokožka zhojí a poškozený epidermis zcela regeneruje. Korekce provedená dříve, než se doporučuje, může vyvolat dodatečnou traumatizaci, čímž pouze zhorší výsledky první aplikace.Je důležité si uvědomit, že se za korekci považuje procedura provedená během prvních dvou měsíců po prvním úkonu.

JAK SE SPRÁVNEˇ PRˇIPRAVIT K PROCEDURˇE APLIKACE PERMANENTNÍHO MAKE-UPU

•    10 dní před procedurou vysadit léky na ředění krve (aspirin atd.) a vazokonstriktory.

•    Během dvou týdnů před a po zákroku není možné užívat antibiotika, v opačném případě organizmus nedovolí pigmentu žádoucí hojení.

•    10 dní předem přestat s opalováním (v případě silného opálení je možné se objednat na proceduru pouze poté, co pleť získá zpátky svůj přírodní odstín, což je základem pro správnou volbu pigmentu).

•    týden před procedurou nenavštěvovat solárium.

•    V den zákroku nepít alkohol a stimulační nápoje (káva, silný čaj, léky obsahující kofein, kolu, energetické nápoje), přestat používat výrobky pro péči o pleť, výrobky stimulující růst obočí a také nejíst těžká a ostrá jídla. Proč? Protože alkohol a káva ředí krev, což může vést k uvolnění výtoku v místě aplikace permanentního make-upu, který pak komplikuje proces hojení i práci kosmetičky.

•    Nekuřte 2 hodiny před procedurou.

bottom of page