top of page
Světlo a stín

SMP - MIKROPIGMENTACE VLASŮ

image0 (18).jpeg
image1 (11)_edited.jpg

JAK FUNGUJE METODA SMP A JAK MŮŽE MĚNIT ŽIVOTY?

Scalp Micropigmentation (SMP) je umění i věda. Tato metoda spočívá v aplikaci speciálních pigmentů do horních vrstev pokožky hlavy za použití mikrojehel. Cílem je vytvořit iluzi těsně ostříhaných vlasů nebo hustoty vlasů, což může maskovat plešatost nebo řídnoucí vlasy. Celý proces vyžaduje preciznost, důkladnost a znalost vlasového folikulu, aby bylo dosaženo přirozeného a realistického vzhledu.

Muži i ženy po celém světě čelí výzvám spojeným s vypadáváním vlasů. Může to ovlivnit jejich sebevědomí, obraz o sobě a dokonce i jejich sociální interakce. Pro mnohé z nich byla metoda SMP osvobozením.

Díky SMP získávají lidé možnost znovu se cítit mladší, sebevědomější a méně uvědomující si svou plešatost nebo řídnoucí vlasy. Někteří klienti uvádějí, že tato procedura jim vrátila ztracenou jistotu v profesním i osobním životě. Ženy, které trpí řídnoucími vlasy, mohou díky SMP získat zpět pocit plnosti a ženskosti, zatímco muži mohou opět získat mladistvý vzhled a sebevědomí.

V konečném důsledku je metoda SMP nejenom o obnovení vlasů, ale také o obnovení sebevědomí, sebelásky a svobody v životě jednotlivců. Když se nám podaří transformovat vzhled, často transformujeme i vnímání sama sebe a našeho místa ve světě.

KONZULTACE

Pokud zvažujete techniku SMP, nebo už jste rozhodnutí - Doporučuji využít konzultaci, při které vám poskytnu všechny informace spolu s návrhem a předkreslením, jak bude SMP na vás vypadat + cenový odhad.

Světlo a stín

CENÍK 
- odvíjí se od stavu vaší vlasové pokožky a rozsahu vypadávání vlasů.

Metoda: zahuštění (vhodné pro ženy) nebo plné SMP

Počet sezení: 3

Délka sezení: 2-3 hodiny

Hodin celkem: 9 hodin

Cena: 8 000-14 000 Kč

nordwood-5-151x300_edited.jpg
nordwood-5-151x300_edited_edited.jpg

Metoda: pouze plné SMP

Počet sezení: 4-5

Délka sezení: 3-4 hodiny

Hodin celkem: 18 hodin

Cena: 20 000-30 000 Kč

Metoda: pouze plné SMP

Počet sezení: 5

Délka sezení: 4-5 hodiny

Hodin celkem: 20-22 hodin

Cena: 30 000-42 000 Kč

Metoda: pouze plné SMP

Počet sezení: 5-6

Délka sezení: 4-5 hodiny

Hodin celkem: 22-26 hodiny

Cena: 43 000-49 000 Kč

Světlo a stín
bottom of page